USA


Paweł posiada rzadką zdolność przemiany zwyczajowego myślenia w okazję do kreatywności. Jakże często przeszkodą dla naszej świadomości jest brak spożytkowania pełni naszych władz intelektualnych, estetycznych czy intuicyjnych. Paweł wydaje się dysponować kluczem do magicznego przejścia pomiędzy codziennym światem przedmiotów, rozważań, logiki i odosobnienia a bardziej tajemnicznym światem, gdzie sztuka, nauka, język i przyjaźń ewoluują razem w zaskakujący sposób. Jest on wyjątkowo wykwalifikowany do pomocy w osobowej przemianie. W głębi ducha to życzliwa, przynosząca otuchę osoba, która otrzymuje moje najserdeczniejsze rekomendacje do świadczenia usług doradztwa i mentoringu.

Jeffrey Harrison


Paweł jest jednym z najlepszych słuchaczy, jakich miałam przyjemność spotkać. Wiem, że mogę bezpiecznie podzielić się mrokiem swojej duszy bez obawy, że zostanę osądzona. Gdy słucha, skupia się na tym, co jednostkowe, i odnajduje człowieka. Bezpośredni i szczery w swoim wykształconym i oryginalnym myśleniu. Nazywa rzeczy po imieniu, gdy wciskasz sobie kit, i pomaga ci zajrzeć za zasłony spowijające twój umysł. Spotkanie z Pawłem jest przeżyciem intelektualnym nie dla osób o słabym sercu. Ale jeśli jesteś odważny, możesz odnaleźć to, czego szukasz.

Kimberly Ruffner


Niezależnie od bycia prawdziwym przyjacielem, uważam Pawła za spełnionego, twórczego myśliciela. W istocie jest to artysta wzywający ludzkość do uchwycenia prawdy zawartej w sztuce, którą łączy z codziennością, nadając jej rzeczywistą rangę, a nie odnosząc się do niej jak do niezbyt praktycznego wytworu ludzkiej wyobraźni, którym delektujemy się tylko wtedy, gdy pozwalają nam na to obowiązki. Nie każdy jest w stanie ujrzeć tę perspektywę, ale sądzę, że jeśli komuś się to uda, jego życie zmieni się o 180 stopni (π).

Ali Shawky


Paweł Rewucki słucha i udowadnia to przy pomocy odpowiednich wskazówek, jednocześnie zapewniając środki do osobistego potwierdzenia jako istoty równej wśród nieskończonej presji egzystencjalnej. Ale co najważniejsze, pokazał mi, że nie jestem sam na tym świecie, umożliwiając mi odnalezienie, zrozumienie i zaakceptowanie siebie w tym oceanie szaleństwa. Jeśli szukasz pomocy, weź pod uwagę ofertę Insight Institute.

James Van der Meulen