Warsztat edukacyjny


Nasze jedyne bogactwo to widzieć.
Fernando Pessoa


Zbiór rozstrzygnięć i konkluzji, o których w publikacjach Open Art, Science & Spirit świadczę stylem destylatorskim, stwarza produkt dla coachów, trenerów rozwoju osobistego i każdego, kto chciałby zajrzeć za zwierciadło ― metapsychologicznie.

Narzędziami w pracy są obserwacje z dziedzin socjologii (kontrkultura), cybernetyki (logika systemów) i polityki (struktury przymusu), jednak w praktyce jest to przede wszystkim skąpana w doświadczeniu codziennym wiedza z pierwszej ręki, za którą płacę w żywej walucie, a która odpłaca mi jasnością optyki, jak i niniejszą możliwością zutylizowania jej na rzecz dobrostanu zainteresowanego dynamiką procesów interpersonalnych od ich właściwego środka ― siebie.

W spotkaniu osobistym pozostaję do dyspozycji ― jako twórca i miłośnik myślicielstwa ― usposobionego intelektualnie czytelnika, wychodząc naprzeciw jego sytuacji pytajnej w jak najmniej zapośredniczony sposób.

Zaznaczyć przy tym pragnę, że aspekt katalogująco-chronologiczny treści wypracowanych przez innych traktuję raczej pretekstowo do rzeczonej aktywności, z czego wynika, że oprowadzaniem po historii myśli w jej rozciągłości jako takiej się nie zajmuję.

Warsztat edukacyjny świadczony jest nieodpłatnie.

Dokonuję selekcji.

Paweł Rewucki